SCANDIC PARK PRZEWŁOKA

To najnowszy projekt Howico i cel do zrealizowania w 2019 roku. Zaprojektowany przez nas kompleks 16 domów jednorodzinnych usytuowany jest w odległości zaledwie jednego kilometra od piaszczystej plaży w Przewłoce oraz w dystansie 20 minut spacerem od centrum Ustki.

Inwestycja Scandic Park wykonana będzie w stylu skandynawskim. Nasz priorytet to funkcjonalność, prostota oraz zastosowanie naturalnych, wysokiej klasy materiałów wykończeniowych.  Każdy z oferowanych domów posiada ok 110m2 i umieszczony jest na działce wielkości 500-600m2. Dodatkowo projekt zakłada wykonanie dla każdego z domów wiaty garażowej oraz pomieszczenia gospodarczego.

Osiedle jest w pełni zagospodarowane, ogrodzone, z placem zabaw dla dzieci oraz dodatkowymi miejscami postojowymi dla osób odwiedzających. Scandic Park to oferta dla ludzi pragnących zamieszkać w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku nadmorskich kurortów. To idealne miejsce dla fanów pieszych i rowerowych wycieczek wzdłuż nadmorskich klifów.

To także doskonała inwestycja kapitału. Dzięki zastosowaniu inteligentnych technologii grzewczych oraz wykończeniowych jest to inwestycja łatwa w zarządzaniu przez cały rok.

Wizualizacja

Lokalizacja inwestycji


Howico inwestycje

HOWICO POLSKA Sp. z o.o.

ul. Morska 19 75-212 KOSZALIN

Inwestycje: ak@howico.dk
tel.: +48 516874674

usługi: mm@howico.dk
tel.: +48 604161745